0216 339 6421Nanigasyon
MFE İnşaat - Mehmet Fuat Ekşioğlu İnş. San. Ve Tic. A.Ş.MFE İnşaat - Mehmet Fuat Ekşioğlu İnş. San. Ve Tic. A.Ş.MFE İnşaat - Mehmet Fuat Ekşioğlu İnş. San. Ve Tic. A.Ş.
Navigasyon Yol Tarifi

Hakkımızda

MFE İnşaat

Mehmet Fuat Ekşioğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1979 tarihinde İstanbul’da tüzel kişilik kazanmış olup, inşaat sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir.
Şirketimiz kamuya yönelik taahhüt işleri askeri yapılar, hastane, okul, kütüphane, kültür merkez , sanayi siteleri, kavşak inşaatı, afet konutu, genel müdürlük hizmet binası gibi otomasyonlu binalarla birlikte özel konut inşaatları da yapmaktadır.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, çevreci, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen güvenilir şirketler arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımız sürmektedir.

Misyonumuz

Şirket departmanları arasında oluşturulan uyumlu organizasyon yapısı içerisinde, verimli ve sağlıklı bir çalışma düzeni kurulmuştur.

Konusunda uzman ve tecrübeli teknik personel istihdamına özen göstererek, yetki ve sorumluluk yüklediği çalışanlarına şirket hedefleri doğrultusunda bir çalışma ortamı sağlayarak onlardan en yüksek verimi almayı amaç edinmiştir.

Şirketimiz teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmiş ve uygulama noktasında da gerekli hassasiyeti göstermeye devam etmektedir.

Şirketimizin yapımını üslendiği işlerde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve estetik öncelikli kurallarımızdan olup, inşaatın bitimine kadar değil, yıllarca güven içerisinde yaşanılan mekânlar olması için çalışılmaktadır.

“Kaliteli malzeme kendisini ancak kaliteli işçilikle gösterir.” anlayışıyla, işçilik seçiminde özen göstererek kalifiye elemanların istihdamındaki dikkat ilk günkü gibi devam etmektedir. Çalışan işçilerin güvenliğini ön planda tutarak gerekli önlemleri almak, işçileri güvenlik açısından sürekli eğitime tabi tutmak öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Faaliyetimiz boyunca çevre sağlığını bozacak herhangi bir yapılanma içerisinde bulunmayan şirketimiz, üstlenmiş olduğu tüm işlerde çevre sağlığını öncelikli konu olarak görerek organizasyonunu buna göre oluşturmuştur.

Kataloğumuzu PDF Olarak İndirip Şirketimizi yakından tanıya bilirsiniz.

MFE İnşaat Gelişim Süreçleri

Firmamız kurulduğun günden  günümüze belirlemiş olduğu hedeflerine sabırla ve çalışarak emin adımlarla hak ettiği yerlere ulaşmaktadır.

Kuruluş

Mart 1979

İlk konut projesi başlangıcı

Şubat 1980

Kamu inşaatı

Mayıs 1988

Ocak 2000

Mart 2020

Ocak 1979

İstanbul’da kuruldu

Kasım 1979

Askeri lojman inşaat

Ocak 1982

Nisan 1992

Temmuz 2010

logo-mfe-insaat-512

M FE İnşaat Kim Kimdir?

MFE İnşaat